Montované katalógové domy
Sem vložte podnadpis

Katalóg domov

Montované domy

Financovanie domu

Máte záujem o vybavenie čo najlepších podmienok v bankových inštitúciách pre Vašu hypotéku? Nemáte čas a ani chuť behať medzi bankami aby ste získali čo najnižší úrok? Potom ste tu správne. Máme pre Vás pripravených odborníkov, ktorí Vám radi pomôžu pri vybavovaní Vašej hypotéky a získajú pre Vás čo najvýhodnejšie podmienky. Nemusíte už behať od dverí k dverám kým vybavíte všetko čo súvisí s Vašou stavbou. Stačí keď prídete k nám a náš tím vybaví všetko za Vás.

Cenová kalkulácia zdarma

Kontaktujte nás, a my Vám radi vypracujeme cenovú kalkuláciu na mieru, podľa Vašich predstáv a úplne zdarma! Máte už vypracovanú ponuku od inej spoločnosti? Bojíte sa skrytých poplatkov? Pošlite ju nám, a my Vám poskytneme naše odborné rady, pre realizáciu Vášho vysnívaného domu. Pomôžeme Vám ušetriť tisíce EUR.

Plánujete výstavbu domu?

Ak plánujete zmeniť bývanie ešte tento rok, radi Vás prevedieme celým procesom výstavby rodinného domu a ukážeme Vám s akým časovým harmonogramom treba rátať. Ak už máte stavebný pozemok, gratulujeme, patríte k tým šťastnejším, ak nie odporúčame Vám byť dôsledný pri jeho výbere, lokalita kde budete stavať je len jedným faktorom, treba brať do úvahy aj jeho členenie, blízkosť vodného toku a samozrejme dostupné inžinierské siete.
Pozemok musí mať aj status stavebného pozemku, ak tak nie je, treba požiadať o vyňatie z pôdneho fondu čo trvá cca 1-2 mesiace. Ak je pozemok pripravený a máte vybratý projekt rodinného domu, môže sa začať stavebné konanie, ktoré tiež závisí od danej lokality a môže trvať 2 - 6 mesiacov, ojedinele aj viac. Po doručení právoplatného stavebného povolenia, sa môže začať výstavba najskôr základovej dosky a následne po jej vyzretí (cca 30 dní) samotného rodinného domu. Zavŕšením výstavby je kolaudácia s časovou náročnosťou 2-4 týždne.
Celkovo môžeme teda potvrdiť, že od začatia prípravných prác až do skolaudovania prejde cca 10 -12 mesiacov. Preto je teraz ten správny čas na výber rodinného domu a začatia výstavby, aby ste mohli bývať v novom ešte tento rok.