Katalóg 2017

Záznamy: 1 - 2 zo 21
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Financovanie domu

Máte záujem o vybavenie čo najlepších podmienok v bankových inštitúciách pre Vašu hypotéku? Nemáte čas a ani chuť behať medzi bankami aby ste získali čo najnižší úrok? Potom ste tu správne. Máme pre Vás pripravených odborníkov, ktorí Vám radi pomôžu pri vybavovaní Vašej hypotéky a získajú pre Vás čo najvýhodnejšie podmienky. Nemusíte už behať od dverí k dverám kým vybavíte všetko čo súvisí s Vašou stavbou. Stačí keď prídete k nám a náš tím vybaví všetko za Vás.

Cenová kalkulácia zdarma

Kontaktujte nás, a my Vám radi vypracujeme cenovú kalkuláciu na mieru, podľa Vašich predstáv a úplne zdarma! Máte už vypracovanú ponuku od inej spoločnosti? Bojíte sa skrytých poplatkov? Pošlite ju nám, a my Vám poskytneme naše odborné rady , pre realizáciu Vášho vysnívaného domu. Pomôžeme Vám ušetriť tisíce EUR.

Plánujete výstavbu domu?

Ak plánujete zmeniť bývanie ešte tento rok, radi Vás prevedieme celým procesom výstavby rodinného domu a ukážeme Vám s akým časovým harmonogramom treba rátať. Ak už máte stavebný pozemok, gratulujeme, patríte k tým šťastnejším, ak nie odporúčame  Vám byť dôsledný pri jeho výbere, lokalita kde budete stavať je len jedným faktorom, treba brať do úvahy aj jeho členenie, blízkosť vodného toku a samozrejme dostupné inžinierské siete.
Pozemok musí mať aj status stavebného pozemku, ak tak nie je, treba požiadať o vyňatie z pôdneho fondu čo trvá cca 1-2 mesiace. Ak je pozemok pripravený a máte vybratý projekt rodinného domu, môže sa začať stavebné konanie, ktoré tiež závisí od danej lokality a môže trvať 2 - 6 mesiacov, ojedinele aj viac. Po doručení právoplatného stavebného povolenia, sa môže začať výstavba najskôr základovej dosky a následne po jej vyzretí (cca 30 dní) samotného rodinného domu. Zavŕšením výstavby je kolaudácia s časovou náročnosťou 2-4 týždne.
Celkovo môžeme teda potvrdiť, že od začatia prípravných prác až do skolaudovania prejde cca 10 -12 mesiacov. Preto je teraz ten správny čas na výber rodinného domu a začatia výstavby, aby ste mohli bývať v novom ešte tento rok.

Realizácia


Google PageRank