Katalóg 2017

/album/fotogaleria-montovane-domy/katalog-rodinnych-domov-bs-stranka-01-jpg/

—————

/album/fotogaleria-montovane-domy/katalog-rodinnych-domov-bs-stranka-02-jpg/

—————

/album/fotogaleria-montovane-domy/katalog-rodinnych-domov-bs-stranka-03-jpg/

—————

/album/fotogaleria-montovane-domy/katalog-rodinnych-domov-bs-stranka-04-jpg/

—————

/album/fotogaleria-montovane-domy/katalog-rodinnych-domov-bs-stranka-05-jpg/

—————

/album/fotogaleria-montovane-domy/katalog-rodinnych-domov-bs-stranka-06-jpg/

——————————


Financovanie domu

Máte záujem o vybavenie čo najlepších podmienok v bankových inštitúciách pre Vašu hypotéku? Nemáte čas a ani chuť behať medzi bankami aby ste získali čo najnižší úrok? Potom ste tu správne. Máme pre Vás pripravených odborníkov, ktorí Vám radi pomôžu pri vybavovaní Vašej hypotéky a získajú pre Vás čo najvýhodnejšie podmienky. Nemusíte už behať od dverí k dverám kým vybavíte všetko čo súvisí s Vašou stavbou. Stačí keď prídete k nám a náš tím vybaví všetko za Vás.

Cenová kalkulácia zdarma

Kontaktujte nás, a my Vám radi vypracujeme cenovú kalkuláciu na mieru, podľa Vašich predstáv a úplne zdarma! Máte už vypracovanú ponuku od inej spoločnosti? Bojíte sa skrytých poplatkov? Pošlite ju nám, a my Vám poskytneme naše odborné rady , pre realizáciu Vášho vysnívaného domu. Pomôžeme Vám ušetriť tisíce EUR.

Plánujete výstavbu domu?

Ak plánujete zmeniť bývanie ešte tento rok, radi Vás prevedieme celým procesom výstavby rodinného domu a ukážeme Vám s akým časovým harmonogramom treba rátať. Ak už máte stavebný pozemok, gratulujeme, patríte k tým šťastnejším, ak nie odporúčame  Vám byť dôsledný pri jeho výbere, lokalita kde budete stavať je len jedným faktorom, treba brať do úvahy aj jeho členenie, blízkosť vodného toku a samozrejme dostupné inžinierské siete.
Pozemok musí mať aj status stavebného pozemku, ak tak nie je, treba požiadať o vyňatie z pôdneho fondu čo trvá cca 1-2 mesiace. Ak je pozemok pripravený a máte vybratý projekt rodinného domu, môže sa začať stavebné konanie, ktoré tiež závisí od danej lokality a môže trvať 2 - 6 mesiacov, ojedinele aj viac. Po doručení právoplatného stavebného povolenia, sa môže začať výstavba najskôr základovej dosky a následne po jej vyzretí (cca 30 dní) samotného rodinného domu. Zavŕšením výstavby je kolaudácia s časovou náročnosťou 2-4 týždne.
Celkovo môžeme teda potvrdiť, že od začatia prípravných prác až do skolaudovania prejde cca 10 -12 mesiacov. Preto je teraz ten správny čas na výber rodinného domu a začatia výstavby, aby ste mohli bývať v novom ešte tento rok.


Realizácia

/album/realizacia/a1-jpg/

—————

/album/realizacia/a4-jpg/

—————

/album/realizacia/a3-jpg/

—————

/album/realizacia/a5-jpg/

—————

/album/realizacia/a7-jpg/

——————————


Kontakt

3D stavba s.r.o.

3D stavba s.r.o.
Čapajevova 6
040 11 Košice

Fakturačné údaje
IČO: 47 540 761
DIČ: 2023995732
IBAN: SK9511000000002920909742


Ing. Dagmar Vargovičová
tel. +421 905 314 438, e-mail: vargovicova@3dstavba.skPonúkame predaj a následnú výstavbu montovaných rodinných domov. Rodinné domy je možné dispozične upraviť podľa požiadaviek klienta. K rodinným domom spracujeme situáciu osadenia domu na pozemok + projekty pripojenia na inžinierske siete podľa miestnych pomerov.

 Katalóg 2016 - stiahnuť 


Vzorkovník

/album/skladba-steny/orig-1414405098-29-strana-nova-copy-jpg/

—————

/album/skladba-steny/orig-1414405100-30-strana-nova-copy-jpg/

—————

/album/skladba-steny/orig-1414405103-31-strana-nova-copy-jpg/

——————————


Google PageRank